Swedbank patēriņa kredīts

“Swedbank” ir pieejams patēriņa kredīts, summā no 500 līdz 12 000 eiro, termiņā no 6 līdz 60 mēnešiem. To var paņemt personas, kuru ienākumi pēc nodokļu nomaksas sasniedz vismaz 252 eiro. Maksimālā summa, ikmēneša maksājums un kredīta procenti tiek noteikti individuāli, vadoties pēc kredītņēmēja vidējiem ikmēneša ienākumiem. Kredītu iespējams noformēt internetā, ja jums jau ir “Swedbank” algas konts, kurā katru mēnesi saņemat algu.

Uzzini vairāk par patēriņa kredītu – Swedbank

Ko der zināt par “Swedbank” patēriņa kredītu?

  • To ir viegli saņemt – noformēt patēriņa kredītu internetā;
  • Patēriņa kredīta limits atkarīgs no ikmēneša ienākumiem, taču varat iesaistīt galvotāju, lai saņemtu lielāku summu, nekā noteikusi banka;
  • “Swedbank” internetbanka nodrošina ērtu aizdevuma atmaksu, turklāt nauda (gluži kā izmantojot ātro kredītu) būs pieejama uzreiz pēc līguma noslēgšanas.
  • Jums jābūt vismaz 18 gadu vecam, turklāt kredītmaksājums nedrīkst pārsniegt 30% no jūsu ikmēneša ienākumiem;
  • Gada procentu likme svārstās no 16 procentiem, kas ir lieliski šāda veida kredītam.

Kādās situācijās patēriņa kredīts ir noderīgs?

Patēriņa kredīts ir piemērots jebkurai situācijai, kurā jums nepieciešama konkrēta naudas summa konkrētam mērķim – piemēram, ceļojuma izdevumu segšanai, kāzu rīkošanai, studiju maksas segšanai, mājokļa remontam, u.t.t. Tā kā kredīts pieejams praktiski “bez jautājumiem”, varat ar naudu rīkoties pēc saviem ieskatiem – protams, lūkojiet, ka tie ir likumīgi.

Ko paturēt prātā?

Patēriņa kredīts ir vidēji ilga termiņa kredīts, kas principā kredītu vidū ietilpst starp ātrajiem kredītiem un hipotekāro kredītu. Tādēļ vērts nopietni padomāt, pirms aizņematies šo kredītu – patēriņa kredītu pie “Swedbank” ir visnotaļ viegli dabūt, jo līgumu noslēgt varat arī internetbankā, taču noteikti padomājiet, vai bez šīs naudas varat arī iztikt. Jebkuras kredītsaistības jums ir gan risks, gan iespēja uzlabot savu dzīves kvalitāti, gan iespēja to sabojāt. (Kaut gan vietā būtu jautājums – kāds risks tas ir bankai, ja sabiedrībā valda bankām tik ļoti izdevīgs uzskats, ka “parādi jāatdod un viss”?) Jebkurā gadījumā, iesakām rūpīgi izvērtēt savas spējas un arī vēlēšanos ilgāku laiku atmaksāt kādu kredītu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *