Interneta kredīti internet

Kredītus internetā piedāvā gan banku, gan nebanku aizdevēji. Saņemt aizdevumu internetā ir daudz ērtāk, turklāt to varat izdarīt no jebkuras vietas, kurā pieejams interneta savienojums.

Populārākie aizdevumi, kurus iespējams pieteikt internetā ir:

  • Ātrais kredīts – īstermiņa aizdevumus, ar kura palīdzību iespējams aizņemties nelielas naudas summas un, kura atmaksa termiņš parasti nepārsniedz 30 dienas.
  • Patēriņa kredīts – šo kredīta veidu internetā izsniedz gan banku, gan nebanku aizdevēji. Patēriņa kredītu iespējams atmaksāt dalītos ikmēneša maksājumos ar atmaksas termiņu no 1 mēneša līdz 5 gadiem. Naudas summa, kuru iespējams aizņemties ir no 50 līdz 10000 eiro, taču tā atkarīgas no katra aizdevēja individuālā piedāvājuma.
  • Aizdevums pret auto ķīlu – šo aizdevumu pastāv vairāki veidi. Aizdevumu pret auto ķīlu varat saņemt jauna auto iegādei, noformējot to, kā auto līzingu.Šāds aizdevums tiek piedāvāts arī gāzes iekārtas uzstādīšanai jau esošā automašīnā, kā arī kā vienkāršs aizdevums, kā nodrošinājumu norādot savā īpašumā esošu automašīnu. Visus gadījumos, jūs ar automašīnu varat turpināt braukt un tā nav jānodod aizdevējam.
  • Kredītlīnija – kredītkarte internetā. Šis ir jauns un progresīvs aizdevuma veids, kurš ar katru dienu paliek arvien populārāks. Saņemot kredītlīniju, jūs aizdevumu varēsiet tērēt tikai tik lielā daudzumā un tajā brīdī, kad tas nepieciešams, maksājot procentus tikai par iztērēto naudas summu.

Interneta kredītu noformēšana neprasa daudz laika un ir pavisam vienkāršs process. Lai pieteiktos kādam no izvēlētajiem kredīta veidiem, jums jāizvēlas jūsuprāt izdevīgākais piedāvājums un jāpiesaka aizdevums kredīta izsniedzēja mājas lapā. Izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu jūs atradīsiet apskatot sākuma lapu šeit.

Katrs aizdevējs ir izstrādājis atšķirīgus kredītu izsniegšanas noteikumus, taču visos gadījumos, lai palielinātu savas izredzes saņemt interneta kredītu, jums būtu jāpārliecinās vai jūs atbilstat pāris sekojošām standarta prasībām:

  • Jūs esat vecuma robežās no 18 līdz 75 gadiem,
  • Jūs saņemat regulārus ienākumus,
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām, kā arī esat izveidojis aktīvu e-pasta adresei un jūs lietojat mobilo tālruni ar aktīvu teflona numuru.
  • Jūs neesat reģistrēts parādnieku sarakstā, pret jums nav uzsākts parādu piedziņas process, kā arī jūs neesat, kavējis maksājumus.

Atbilstot šīm prasībām visticamāk, ka jums neradīsies nekādas problēmas ar aizdevuma saņemšanu internetā, taču,ja aizdevums tiek atteikts, jūs varat griezties pie cita aizdevēja un pieprasīt jums nepieciešamo aizdevuma summu. Tā kā aizņemšanās internetā neprasa daudz laika, arī atteikuma gadījumā jums pastāv iespēja saņemt naudu tās pašas dienas laikā, tikai no cita aizdevēja.

Aizņemoties internetā jūs pats esat atbildīgs par savām finansēm, tāpēc pirms aizdevuma noformēšanas pārliecinieties, ka aizdevumu spēsiet atmaksāt laikus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *