In Credit patēriņa kredīts

Procenti

2010. gadā nodibināts uzņēmums, kas daļēji pieder Rietumu Bankai, ir ērti lietojams un izdevīgs patēriņa un citu (ātrā kredīta, kredīta auto iegādei, u.c.) kredītu sniedzējs. Patēriņa kredīts dod kredītņēmējiem iespēju iegādāties preces, veikt remontu, ceļot un darīt citas lietas, nebaidoties no tā, ka jāatskaitās bankai par katru iztērēto santīmu.

Galvenais, kas jāzina par InCredit patēriņa kredītu

  • Summa no 100 līdz 5000 eiro;
  • Aizņemties iespējams uz laiku no 1 mēneša līdz 3 gadiem;
  • Pieteikumu izskata līdz 3 dienu laikā (parasti ātrāk);
  • Bez ķīlas – galvojat tikai ar savu darba algu.

Aizņemties no InCredit jau tūlīt

InCredit piedāvā ne tikai patēriņa kredītu, bet arī naudas aizdevumu un kredītu automašīnas iegādei. Aizņemieties gudri!

Kā aizņemties no InCredit?

No InCredit visvieglāk aizņemties internetā, aizpildot pieteikumu kredītdevēja mājaslapā, taču varat aizpildīt kredīta pieteikumu vai nu pie kāda no InCredit sadarbības partneriem (piem., kādā veikalā), vai arī apmeklēt kādu no InCredit kreditēšanas centriem, kas atrodami 24 lielākajās Latvijas pilsētās. Visvieglāk gan InCredit patēriņa kredītam pieteikties paša uzņēmuma mājaslapā. Iespējams, jau esat aizņēmušies no InCredit, paši to nezinot: InCredit piedāvā līzinga pakalpojumus neskaitāmiem interneta veikaliem, sporta preču, elektrotehnikas, mēbeļu un citiem veikaliem.

Nosacījumi, lai pieteiktos InCredit patēriņa kredītam

  • Regulāri ienākumi;
  • Jābūt labai kredītvēsturei;
  • Kredīta summa un ikmēneša maksājums tiek noteikts, vadoties pēc jūsu ikmēneša maksājumiem.

InCredit, 2010. gadā nodibināts uzņēmums ir ērti lietojams un izdevīgs patēriņa un citu (ātrā kredīta, kredīta auto iegādei, u.c.) kredītu sniedzējs. Patēriņa kredīts dod kredītņēmējiem iespēju iegādāties preces, veikt remontu, ceļot un darīt citas lietas, nebaidoties no tā, ka jāatskaitās bankai par katru iztērēto santīmu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *