Ieķīlāt mantas

finansesLielākā daļa lombardu neizšķir īpašu atšķirību tajā, ko pieņemt, ja vien prece ir gana vērta un to būs iespējams pārdot gadījumā, ja jūs to neizpirksiet, tad to var pieņemt. Daudzos gadījumos var rasties domstarpības par lombarda noteikto summu kuru varat saņemt, bet šie cilvēki ir pieredzējuši savā jomā un vadās pēc konkrētām vadlīnijām novērtējot preces. Ne vienmēr prece kuras tirgus cena būs lielāka arī saņems līdzīgu piedāvājumu no lombarda puses. Lielisks piemērs ir automašīnas. Ja lombards pieņem automašīnu, aizdevuma summa var būt daudz mazāka par to, ko jūs vēlaties. Šim aizdevējam ir jānovērtē automašīnas stāvoklis, iespējas to pārdot un citi apstākļi. Tāpēc piedāvātā summa var būt krietni mazāka.

Attiecīgos lombardos ir iespējams ieķīlāt arī nekustamo īpašumu. Šādos gadījumos gan ir jāatceras ka neatmaksājot šo summu, jūs zaudēsiet savu īpašumu, tāpēc tas var būt riskanti. Zaudēts mobilais telefons ir viena lieta, bet zaudēts dzīvoklis ir kas pavisam cits.

Ja jūs vēlaties ieķīlāt kaut ko lombardā, bet nezināt vai šī iestāde to pieņems, jūs varat vērsties pie uzņēmuma darbiniekiem un noskaidros savas iespējas. Ne vienmēr jūs paši varat zināt ko varat ieķīlāt līdz pat brīdim kad to izdarāt. Bieži vien, varam ieķīlāt arī tādas lietas, par kurām nebijām iepriekš pat aizdomājušies. Primārās lietas ir zināmas, bet varam ieķīlāt arī virtuves tehniku, datortehniku, dažādus aksesuārus un tamlīdzīgi. Arī lombardi var atšķirties tādā ziņā, ka viens lombards var atteikties jums piešķirt aizdevumu pret konkrēto lietu kamēr cits var piekrist. Arī iespējamā summa var atšķirties gan dēļ lombarda politikas gan arī pēc novērtētāja viedokļa par mantas vērtību. Ieķīlāt varam teju visu, kā jau minēts, bet tas nenozīmē ka mums tas būtu jādara, esiet apdomīgi un neriskējiet bez pietiekoša iemesla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *